Şirket Profili

Farkımız sektörde ihtiyacınız olan ihtiyaçları en iyi markalar ve müşteri memnuniyeti ile size sunma gayretidir

 

Arge Teknik Hırdavat San. Ve Tic. Ltd. Şti. 2010 Yılında kuruldu. Sürdürülebilir bir büyüme sürecinin ardından bugün, bünyesinde oluşturduğu markalar ve geniş bir ürün yelpazesinde edindiği distribütörlük, bayilikleri ile 8500 ‘ ün üzerinde ürünün satış ve satış sonrası hizmetlerini ulusal düzeyde yönetmektedir.Logo2

Satış envanterinin % 40 ‘ ını oluşturan ithal ürünler Türk tüketicisinin ihtiyaçları doğrultusunda, kalite, maliyet ve teslim süreleri kriterleri ile titiz bir inceleme evresinin ardından özenle seçilmekte, ithalat, satış, dağıtım ve satış sonrası süreçleri firmamız tarafından yönetilmektedir.

Yerli ürünlerimiz ise piyasada marka değeri kanıtlanmış, tüketicinin güvenini kazanmış üretici firmalarla yürüttüğümüz işbirlikleri sonucunda satışa sunulmaktadır.

İş yaşamında başarının önkoşulları mevcut güçlü rekabette öncelik sağlayabilecek yaratıcılık ile satış ve sonrasını müşteri memnuniyetiyle yönetebilecek anlayıştır. Bu vesile ile sektördeki bölgenin temel ihtiyaçlarına çözüm üretebilmek adına 8500’ü aşkın ürün çeşidi ile El Aletleri, Elektrikli ve Havalı El Aletleri, Kompresörler, Jeneratörler, İş Güvenlik Malzemeleri, Aşındırıcı Taşlar ve Zımparalar, İnşaaat Makineleri, Yıkama ve Temizlik Makinaları , Boya ve Spreyler, Yapı Kimyasalları ve İzolasyon, Gaz Amratürleri, Pil ve Fenerler, Su Tesisat Grubu, Boru İşleme Grubu, Kilit Grubu gibi birçok hırdavat ürünlerini ve çeşitlerini showroom mağazasında satışa sunmaktadır.
Yenilikçi hizmet anlayışı ve kaliteli hizmet vizyonu ile çıktığımız bu yolda bizimle çalışan tüm müşterilerimize teşekkür ederiz